Süre Belirle :
Do you require cleaning materials?
Hangi Sıklıkla Temizlensin :
Personel Sayısı: - + 1 Personel ikon
* KDV Dahil
Perfection

Sorularım Var

Boş ev temizliği, daha önce yaşanmış, tadilat görmemiş, taşınma sonrasında yapılan temizliktir. İnşaat sonrası temizlik ise daha önce hiç oturulmamış, boya, tadilat vs işlemler görmüş ev tipidir. Aralarındaki fark, içerideki temizliğin türü, kullanılacak malzeme ve kimyasallardır.
Evinizin büyüklüğü, içerideki banyo, balkon, cam balkon sayısı, duvar yüksekliği, temizliğin detayı gibi konular çalışanların performansını etkilemektedir. Bu detaylar çalışanların günlük iş yapma kapasitelerini belirler. Detayları Whatsapp hattımızla paylaşırsanız, evinizin ihtiyacı olan personel sayısında fikir verilebilir.
Ödemelerinizi kolay ve güvenli bir şekilde yapabilmeniz için sadece online ödeme ve havale ile hizmet veriyoruz.
Boş ev temizliğinde bölgesel olarak temizlik malzemesiyle birlikte gidiyoruz. Ancak her bölgede temizlik malzemesi hizmete dahil edilmiyor. Bölgenizle ve ihtiyaç duyulan temizlik malzemeleriyle ilgili Whatsapp hattımızdan bilgi alabilirsiniz.
Eğer cam sayınız cok fazlaysa, ve evde 2,5 metreden yüksek cam varsa cam temizliğini harici olarak sipariş etmenizi öneririz.
Boş ev ve inşaat sonrası temizlikte personel yemeğini temin etmenizi bekliyoruz.
Boş/İnşaat Sonrası İşyeri Temizliği de yapıyor musunuz? Tabiki. Temizlenecek alanla ilgili bilgileri bizimle paylaşırsanız, temizlik konusunda çözüm ortağınız oluruz.

Sipariş Vermek Çok Kolay

3 adımda sipariş verin

Ev Temizliğinizi Haftalık / Aylık Verebilirsiniz!

Ev temizliği ve ofis temizliği hizmetlerimiz için de ayrıca online sipariş verebilirsiniz.

Anında Rezervasyon ve Servis Hizmeti

İstediğiniz herhangi bir tarihi seçebilir ve rezervasyon yapabilirsiniz.

Güvenli Ödeyin!

En üst seviye PCI-DSS (Ödeme Kartı Sektör Veri Güvenliği Standardı) serfitikalı ödeme platformu PayTR ile çalışıyoruz.Online kredi kartı ile yapmış olduğunuz ödemelerde taksit yapabilirsiniz.

Neden biz?

En büyük sermayemiz ekibimiz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş uzman ekibimiz ile ihtiyacına uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Performans yönetim sistemimizle, ekibimizin performansını sürekli daha iyiye taşıyoruz!

Neden biz?
Neden biz?
Neden biz?

Sakarya temizlik hizmeti için tanıdıklarından referans aramakla uğraşma. Online hizmet alarak hem ihtiyacın olan hizmete hızlıca ulaş hem de ödemelerini Paytr ile güvenli ve hızlı bir şekilde yap.

Neden biz?

Temizlik malzemelerini senin yerine düşündük! Dilersen, temizlik uzmanlarımız temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor. Fairbox temizlik malzemeleri ile eşyaların güvende!

Neden biz?

Fairbox

Fairbox
Ofis ve İşyeri Temizliği
Ofis ve İşyeri Temizliği
Kafe temizliği, restoran temizliği, banka temizliği, iş merkezi temizliği, okul temizliği, hastane temizliği, alışveriş merkezi temizliği, ofis temizliği gibi kurumsal alanların tek seferlik ve düzenli temizlikleri
Fairbox
Mağaza Temizliği
Mağaza Temizliği
Yerel ve Zincir mağazaların açılış öncesi, tek seferlik ve düzenli temizliği.
Fairbox
Fabrika Temizliği
Fabrika Temizliği
Büyük ölçekli alanların, endüstriyel temizlik ihtiyaçlarının karşılanması, inşaat sonrası temizlik, tek seferlik ve düzenli temizliği
Fairbox
Personel Tedariği
Personel Tedariği
İşyerinizin, veya çalıştığınız kurumun ihtiyacı olan, temizlik personelinin temini, eğitimi, bordrolama ve danışmanlık hizmetleri
Fairbox
Cephe ve Cam Temizliği
Cephe ve Cam Temizliği
İş merkezlerinin, mağazaların ve yüksek binaların, dış yüzeylerinin nitelikli ve yetkin persoeneller yardımıyla temizlenmesi
Fairbox
Tesis Yönetimi
Tesis Yönetimi
Alışveriş merkezi, İş merkezi, Fabrika, Site, Otel gibi ortak kullanıcılara sahip alanların temizlik operasyonunun yönetilmesi
Fairbox
Villa/Bungalov Temizliği
Villa/Bungalov Temizliği
Dönemsel konaklama hizmeti veren villa, bungalov, otel, AirBNB evi gibi konaklama tesislerinin düzenli temizliği
Fairbox
Organizasyon Temizliği
Organizasyon Temizliği
Konser, Parti, Miting ve büyük ölçekli etkinliklerin öncesinde ve sonrasında yapılacak olan genel alan temizliği
Fairbox
İnşaat Sonrası Temizlik
İnşaat Sonrası Temizlik
Alışveriş merkezi, hastane, okul, toplu konut gibi büyük ölçekli yaşam ve çalışma alanlarının inşaat ve tadilat sonrası temizliği

Müşteri Yorumları

Başta online ödeme ile aldığım temizlik randevusundan tedirgin olsam da deneyimli Fairbox ekibinin özenli çalışmasının ardından vazgeçemediğim bir rutine dönüştü.
Kalıplaşmış temizlik şirketlerinin uygulamalarını unutturacak bir hizmet. Evimiz beklemediğim bir özenle temizlendi. Teşekkürler Fairbox.
Temizlik hizmeti için uzun ve sonu gelmez aramalardan bizi kurtardınız. Bir tıklama ile profesyonel temizlik ekibi tüm evimi saatler içinde pırıl pırıl yaptı.
Whatsapp'a Bağlan
Nasıl yardımcı olabiliriz?