Süre Belirle
Do you require cleaning materials?
How often do you need your cleaner?
Personel Sayısı - + 1
* KDV Dahil
Perfection

Sorularım Var

Cam bezi, gazete kağıdı, sarı bez gibi malzemeler camın yüzeyinde iz bırakır. Kaliteli bir cam temizliği, cam temizlik aparatları ve yüzeye parlaklık veren kimyasallarla yapılır. Cam temizliği hizmetini, profesyonel cam temizliği eğitimi almış kişilerden almanızı öneririz?
Elbette. Sitemiz üzerinden sipariş oluştururken açıklama kısmına işyeri için olduğunu belirtmenizi rica ederiz.
Kurumsal fatura bilgilerinizi paylaşırsanız fatura kesebiliyoruz. Ancak fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Temizliğin sıklığı mevsime, ev veya iş yerinizin bulunduğu bölgeye göre değişiklik gösterir. Bu sıklığı müşteri hizmetlerimizle birlikte belirleyebilirsiniz.
Yerden 2,5-3 metre yukarıdaki camlar için merdiven, sepetli vinç veya yükseltici platform gerekmektedir. Bu durumda yükselticilerin kiralanması gerekir. Kiralama bedeli hizmet fiyatına dahil değildir. Hangi yükselticinin kullanılması gerektiğinin tespiti için ise ilgili alanın fotoğraflarının paylaşılmasını rica ederiz. Ayrıca, yüksekte çalışma belgesi olan personellerin yönlendirilmesi gerekli olduğu için, temizlenecek alanın yüksekliğiyle ilgili detay paylaşmanızı rica ederiz.

Sipariş Vermek Çok Kolay

3 adımda sipariş verin

Ev Temizliğinizi Haftalık / Aylık Verebilirsiniz!

Ev temizliği ve ofis temizliği hizmetlerimiz için de ayrıca online sipariş verebilirsiniz.

Anında Rezervasyon ve Servis Hizmeti

İstediğiniz herhangi bir tarihi seçebilir ve rezervasyon yapabilirsiniz.

Güvenli Ödeyin!

En üst seviye PCI-DSS (Ödeme Kartı Sektör Veri Güvenliği Standardı) serfitikalı ödeme platformu PayTR ile çalışıyoruz.Online kredi kartı ile yapmış olduğunuz ödemelerde taksit yapabilirsiniz.

Neden biz?

En büyük sermayemiz ekibimiz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş uzman ekibimiz ile ihtiyacına uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Performans yönetim sistemimizle, ekibimizin performansını sürekli daha iyiye taşıyoruz!

Neden biz?
Neden biz?
Neden biz?

Sakarya temizlik hizmeti için tanıdıklarından referans aramakla uğraşma. Online hizmet alarak hem ihtiyacın olan hizmete hızlıca ulaş hem de ödemelerini Paytr ile güvenli ve hızlı bir şekilde yap.

Neden biz?

Temizlik malzemelerini senin yerine düşündük! Dilersen, temizlik uzmanlarımız temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor. Fairbox temizlik malzemeleri ile eşyaların güvende!

Neden biz?

Fairbox

Fairbox
Ofis ve İşyeri Temizliği
Ofis ve İşyeri Temizliği
Kafe temizliği, restoran temizliği, banka temizliği, iş merkezi temizliği, okul temizliği, hastane temizliği, alışveriş merkezi temizliği, ofis temizliği gibi kurumsal alanların tek seferlik ve düzenli temizlikleri
Fairbox
Mağaza Temizliği
Mağaza Temizliği
Yerel ve Zincir mağazaların açılış öncesi, tek seferlik ve düzenli temizliği.
Fairbox
Fabrika Temizliği
Fabrika Temizliği
Büyük ölçekli alanların, endüstriyel temizlik ihtiyaçlarının karşılanması, inşaat sonrası temizlik, tek seferlik ve düzenli temizliği
Fairbox
Personel Tedariği
Personel Tedariği
İşyerinizin, veya çalıştığınız kurumun ihtiyacı olan, temizlik personelinin temini, eğitimi, bordrolama ve danışmanlık hizmetleri
Fairbox
Cephe ve Cam Temizliği
Cephe ve Cam Temizliği
İş merkezlerinin, mağazaların ve yüksek binaların, dış yüzeylerinin nitelikli ve yetkin persoeneller yardımıyla temizlenmesi
Fairbox
Tesis Yönetimi
Tesis Yönetimi
Alışveriş merkezi, İş merkezi, Fabrika, Site, Otel gibi ortak kullanıcılara sahip alanların temizlik operasyonunun yönetilmesi
Fairbox
Villa/Bungalov Temizliği
Villa/Bungalov Temizliği
Dönemsel konaklama hizmeti veren villa, bungalov, otel, AirBNB evi gibi konaklama tesislerinin düzenli temizliği
Fairbox
Organizasyon Temizliği
Organizasyon Temizliği
Konser, Parti, Miting ve büyük ölçekli etkinliklerin öncesinde ve sonrasında yapılacak olan genel alan temizliği
Fairbox
İnşaat Sonrası Temizlik
İnşaat Sonrası Temizlik
Alışveriş merkezi, hastane, okul, toplu konut gibi büyük ölçekli yaşam ve çalışma alanlarının inşaat ve tadilat sonrası temizliği

Müşteri Yorumları

Başta online ödeme ile aldığım temizlik randevusundan tedirgin olsam da deneyimli Fairbox ekibinin özenli çalışmasının ardından vazgeçemediğim bir rutine dönüştü.
Kalıplaşmış temizlik şirketlerinin uygulamalarını unutturacak bir hizmet. Evimiz beklemediğim bir özenle temizlendi. Teşekkürler Fairbox.
Temizlik hizmeti için uzun ve sonu gelmez aramalardan bizi kurtardınız. Bir tıklama ile profesyonel temizlik ekibi tüm evimi saatler içinde pırıl pırıl yaptı.
Whatsapp'a Bağlan
Nasıl yardımcı olabiliriz?